Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри трудового та господарського права факультету №2 Харківського національного університету внутрішніх справ, присвячене 26-річчю створення Харківського національного університету внутрішніх справ. Засідання відбулося онлайн за допомогою сервісу Zoom.

Керівник гуртка, доцент кафедри, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник, підполковник поліції Валентина Гончарук привітала небайдужих до науки курсантів, підкреслила значущість та вагомість їх жаги до знань та прагнення до самовдосконалення. Виступ керівника гуртка був присвячений історії університету та досягненням його видатних науковців.

Після виступу Валентина Гончарук відповіла на численні запитання членів наукового гуртка.

Науковий гурток кафедри трудового та господарського права факультету № 2 є платформою для реалізації курсантами своїх наявних і майбутніх наукових амбіцій, ораторського мистецтва та ерудиції.