Декан факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Брусакова разом із науково-педагогічними працівниками кафедри цивільного права та процесу провела робочу зустріч з профорієнтаційних питань зі студентами та представницею Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права Іриною Павліченко.

Університет вже кілька років плідно співпрацює з коледжем, на базі якого відкрито пункт заочно-дистанційного навчання студентів ХНУВС. Під час онлайн-зустрічі обговорювались перспективи, форми навчання, а також переваги отримання вищої освіти в університеті, була приділена увага питанням щодо можливості проживання у гуртожитку, користування ресурсами бібліотеки, відвідування наукових гуртків та спортивних секцій. Також були продемонстровані інформаційні відеороліки про ХНУВС, факультет № 6 та юридичну клініку.