Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. У межах цієї акції куратором навчальної групи 409 факультету № 3 доцентом кафедри педагогіки та психології Вікторією Доценко проведено просвітницько-профілактичну настільну гру «Стоп насильству!». Вона розроблена Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» у співпраці з Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні, що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та Європейським союзом.

Гра спрямована на детальний розгляд питань запобігання домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми. Виконуючі завдання гри, здобувачі вищої освіти змогли детально обговорити важливі й суперечливі питання щодо сутності феномену насильства та підвищити рівень знань з наступних питань: сутність, причини, види та індикатори домашнього насильства; механізми взаємодії органів та служб у сфері протидії насильству; первинна, вторинна й третинна профілактики насильства; зміст та форми роботи з кривдниками та особами, які потерпіли від домашнього насильства та жорстокого поводження.