Курсанти 2 курсу факультету № 1 Юлія Пацьора, Микита Бєлєвцов та Крістіна Моргай, які є учасниками Школи наукового лідерства, взяли участь у програмі особистісного та професійного розвитку «Державотворець» у Харківській області. Під час тритижневої програми курсанти разом з учасниками з інших закладів вищої освіти дистанційно відвідували заняття від провідних діячів державного та громадського секторів Харківської області.

Наприкінці програми курсанти захистили свій соціальний проєкт «#ZОЖ 2021», який увійшов до трійки переможців. Проєкт «#ZOЖ2021» – це 14-денний онлайн-марафон «За здоровий спосіб життя» для української молоді, спрямований на вирішення таких проблем, як погіршення емоційного та фізичного стану молоді в умовах поширення COVID-19, відсутність необхідних знань по темі здорове харчування та недостатнє розуміння функціонування репродуктивного здоров'я.