Захід під назвою «Андріївські вечорниці», які протягом трьох днів проходили у Харківському національному університеті внутрішніх справ, завершено. Проректор університету Анатолій Клочко від імені ректора Валерія Сокуренка, керівництва вишу подякував учасникам заходу – громадським об’єднанням, волонтерам, які знайомили зі старовинними українськими та військовими традиціями, звичаями, козацьким побутом, а також працівникам Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації. Він зазначив, що такі заходи допомагають українцям зберігати національну ідентичність та виховувати молодь справжніми патріотами української землі. За вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді Анатолій Клочко вручив Подяки голові громадської організації головному атаману Січославського козацтва Запорозького, генерал-осавулу Григорію Савенку та кобзарю-перебенді Віталію Морозу.

Атаман Січославського козацтва Запорозького Григорій Савенко відзначив велику зацікавленість молоді до української історії та ролі в ній козацтва зокрема, й наголосив, що співпраця з університетом триватиме й надалі. Є багато цікавих задумів і планів.

Завершився захід спільним виконанням Гімну України та залпами козацьких гармат.