Харківський національний університет внутрішніх справ – єдиний поліцейський заклад вищої освіти, який визначено базовим закладом вищої освіти для проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей на період 2020-2023 р. (на три роки) зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права». Конкурс проводить Міністерство освіти та науки України.

Головою галузевої конкурсної комісії визначено проректора університету, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Леоніда Могілевського.

Запрошуємо усіх студентів та курсантів до участі у зазначеному конкурсі.

За додатковою інформацією звертатися до відділу організації наукової роботи за тел.: (057) 739-83-45.