Завідувач кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Юрій Жорнокуй, професори цієї ж кафедри Лариса Красицька, Володимир Кройтор та Олександр Кухарєв взяли активну участь у науково-практичній конференції на базі платформи Zoom «Проблеми вдосконалення приватноправових механізмів набуття, передачі, здійснення та захисту суб’єктивних цивільних та сімейних прав», присвячену пам’яті Ч. Н. Азімова.

Конференція була організована Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого за підтримки Київського регіонального центру Національної академії правових наук України та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація цивілістів України».