У рамках проєкту EGOVLOC відбувся семінар, присвячений першому етапу наукових досліджень, а саме вибору актуальної тематики та формулювання запитань для дослідження.
Доцент Університету Осло Метрополітен Ентоні Джіаноміс (George Anthony Giannoumis), використовуючи новітні педагогічні підходи, розповів учасникам про основні проблеми методології наукової діяльності: визначення теми, формулювання мети та завдань дослідження тощо. Студенти та курсанти – учасники Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ – висловили велику зацікавленість темою дискусії, ставили питання, зокрема щодо ролі наукового керівника у написанні наукової роботи, пошуку найкращих наукових джерел тощо.
Ентоні Джіаноміс є академічним координатором проєкту Горизонт 2020 EQUALS-EU «Європейське регіональне партнерство для гендерної рівності в епоху цифрових технологій».
ХНУВС – єдиний партнер у складі консорціуму з України. Координатором від університету виступає помічниця ректора з гендерних питань Оксана Цукан.