Завершився І тур конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України у галузі знань «соціально-гуманітарні науки». Після розгляду та аналізу робіт, що надійшли на конкурс, журі, на чолі із завідувачем кафедри соціально-гуманітраних дисциплін доктором історичних наук, професором Володимиром Греченком, визначило найкращу. Нею стала робота студентки факультету № 6 Анастасії Богдан «Воєнна проза в українському літературному дискурсі після Революції Гідності» (науковий керівник кандидат філологічних наук, старший викладач  кафедри соціально-гуманітарних Наталія Кобилко). При визначенні переможця враховувалися: актуальність теми, її новизна, глибина розкриття проблеми. Авторка присвятила своє дослідження аналізу художніх особливостей воєнної прози, зокрема кіноповісті «Укри» Богдана Жолдака та роману «Іловайськ» Євгена Положія. Роботу рекомендовано до участі в наступному, республіканському турі конкурсу.