Учні старших класів ЗОШ № 56 міста Харкова відвідали університет за запрошенням керівництва факультету № 6. Зі школярами зустрілися декан факультету Оксана Брусакова та заступник декана Сергій Загородній. Вони розповіли про університет, спеціальності, за якими готують фахівців. Більш детально ознайомили молодь з факультетом № 6, на якому навчаються студенти на платній основі за кошти юридичних та фізичних осіб, на денній та заочній формах навчання. Керівники факультету звернули увагу школярів на актуальність та затребуваність спеціальностей, які отримують студенти – «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність», «Кібербезпека», «Фінанси, банківська справа та страхування». Після закінчення вишу випускники працюють в державних та банківських установах, на підприємствах та в юридичних фірмах та ін. Отримавши відповіді на численні запитання школярі оглянули навчальну базу вишу – побували у спеціалізованих аудиторіях, на навчально-тренувальних полігонах та спортивних об’єктах, відвідали музей тощо.