Викладачами кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено відеоконференцію з учнями ЗОШ № 97 міста Харкова за допомогою платформи Zoom. Тема конференції – «Права та обов'язки».

Із доповідями виступили доценти  кафедри Тетяна Кириченко, Елла Вакулович, Ольга Мороз, старший викладач Ганна Гофельд. Представники вишу також поспілкувалися з молоддю щодо вибору майбутньої професії та запросили їх відвідати Харківський національний університет внутрішніх справ, більше дізнатися про заклад вищої освіти, оглянути навчальну, матеріальну базу, отримати інформацію про факультети та спеціальності. Школярам також розповіли про роботу юридичної клініки університету, в якій громадяни безкоштовно отримують кваліфіковану консультацію з правових питань.