Проректор університету, професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Леонід Могілевський, доценти кафедри Ірина Василько, Артем Подорожній, Вікторія Сичова, Тетяна Пузанова взяли участь у вебінарі «Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві: практичний досвід та зразки документів», організований Цифровим видавництвом MCFR.

Провів вебінар начальник відділу охорони праці філії «Вільногірський ГМК» АТ «Об´єднана гірничо-хімічна компанія», фахівець Європейського співтовариства з охорони праці Володимир Дрозд. Розглядалися питання процедури розслідування та алгоритму дій, обов´язки комісії з розслідування,  типові помилки при складанні матеріалів розслідування, зразки оформлення документів.