Ім’я Тараса Шевченка стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться однією з головних особистостей у становленні нашої держави.

З нагоди вшанування пам’яті поета та проведення Шевченківських днів доцентом кафедри трудового та господарського права факультету № 2, підполковником поліції Валентиною Гончарук – куратором курсантів першого курсу навчальної групи 105 факультету № 2 – організовано відвідування експозиції, приуроченої до дня народження Великого Кобзаря, яку відкрито в освітньо-культурному центрі факультету № 2. Курсанти також ознайомилися з іншими експозиціями центру, присвяченими Слобідській Україні та ювілею Лесі Українки.