У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася онлайн-зустріч керівництва університету, деканів факультетів, представників приймальної комісії та інших структурних підрозділів вишу з майбутніми абітурієнтами з Луганщини щодо вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2021 році та особливостей навчання у виші.

Зі школярами поспілкувалися проректор Михайло Бурдін, помічник ректора Віктор Слиш, завідуюча відділенням роботи зі студентами відділу кадрового забезпечення Марина Давидова, заступник декана факультету № 6 Сергій Загородній та ін.

У заході взяли участь учні старших класів шкіл і ліцеїв Луганщини. Найчастіше школярі ставили запитання щодо порядку подачі онлайн-заяв, складання ЗНО, особливостей навчання і проживання, майбутнього працевлаштування, отримання освіти за держзамовленням і за контрактом та ін.