У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися заходи, присвячені Масляній. Проводи зими – одне з найяскравіших та веселих народних свят. Курсанти та студенти університету підготували творчі виступи – співали українських народних пісень, танцювали, водили хороводи. «Зберігаючи багатовікові традиції, звичаї та обряди нашого народу, ми зберігаємо національну ідентичність, єдність і цілісність нашої держави. Ми повинні пам’ятати свою історію, героїчне минуле свого народу, любити рідну землю і Батьківщину, як це робили наші діди і прадіди. Тож усім міцного здоров’я, гарного настрою та веселих свят, звичайно, з дотриманням усіх карантинних вимог!», – зазначив ректор університету Валерій Сокуренко.

Завершилися заходи спаленням «опудала зими».