Слухачі курсів спеціалізації інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали Музей жіночої та гендерної історії Харкова. Вони ознайомилися з експозиціями та експонатами музею – переглянули дитячі малюнки, книжки «Міжнародний жіночий день: і100рія у фотографіях», «Це теж зробила вона», ознайомилися з авторською грою «Крізь скляну стелю».

Варто зазначити, що колекція музею нараховує понад 3000 найрізноманітніших експонатів, зібраних в Україні та переданих із різних країн світу, які дають можливість допомогти людині побачити, відчути на собі як відбувається у суспільстві процес гендерного конструювання – процес виховання жінок і чоловіків з дівчаток та хлопчиків, зацікавити цією темою, привернути до неї увагу, а ще й записати, зберегти невидиму та невідому «жіночу» історію.