Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 ХНУВС, в роботі якого взяли участь члени наукового гуртка кафедри, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», та представники кафедри Ольга Гетманець, Юлія Кириченко та Валентина Жорнокуй.

Із науковою доповіддю виступила студентка Дарина Глоба. Тема доповіді «Особливості здійснення торговельної діяльності суб’єктами малого підприємництва при виборі спрощеної системи оподаткування, бухгалтерського обліку та звітності».

За результатами засідання наукового гуртка було прийнято рішення визнати подані до розгляду матеріали як наукову доповідь, врахувати зауваження та підготувати тези доповіді для участі у науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених.