Для студентів другого курсу факультету № 6 ХНУВС було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Адміністративне право» за участі судді Харківського окружного адміністративного суду Ольги Горшкової, декана факультету № 6 ХНУВС доктора юридичних наук Оксани Брусакової та доцента кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету №6 кандидата юридичних наук Артура Стаценка.

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Ольга Горшкова розповіла студентам про деякі особливості адміністративного судочинства, специфіку роботи та прийняття рішень у адміністративних справах, а також цікаві факти з практичної діяльності адміністративних судів.

Тема заняття викликала жваву дискусію серед студентів та багато змістовних запитань судді, на які вони отримали вичерпні відповіді.