Ветеран війни і колишній працівник Харківського національного університету внутрішніх справ Микола Васильович Жейков звернувся до керівництва навчального закладу з проханням допомоги у проведенні ремонту житлового приміщення, у зв'язку з його аварійністю та загрозою залишитися без опалення у зимовий період.

Працівники відділу соціально-гуманітарної роботи спільно з працівниками та курсантами факультету № 1 організували ремонт кухні, в результаті якого було відновлено рельєф стіни опалювальної печі, видалено старе покриття стелі. Стіни та стеля помешкання були наново зашпакльовані, заґрунтовані та вкриті водоемульсійною фарбою.

Микола Васильович висловлює слова глибокої вдячності  керівництву університету, працівникам та курсантам факультету № 1, які не стоять осторонь людського лиха і завжди приходять на допомогу.