До бібліотечного фонду Харківського національного університету внутрішніх справ надійшло академічне видання «Історія Української культури» у п’яти томах. Воно готувалося  протягом кількох  років за сприяння Фонду інтелектуальної співпраці «Україна – ХХI століття». Авторський колектив представлено авторитетними фахівцями Національної академії наук України та вищих навчальних закладів України.

У фундаментальному дослідженні  системно викладається багатовікова історія української культури, її самобутність, зв’язки з іншими культурами та внесок у світову культурну спадщину. На основі новітніх дослідницьких методик представлено концептуально нову версію осмислення національної  культури України від її найдавніших витоків до найсучасніших проявів на початку ХХI століття.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з унікальним виданням (кім. 112 перший поверх).