У рамках Спартакіади–2015 відбулася першість Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» з гирьового спорту. У заході взяли участь команди ГУНП України в Харківській області, Національного університету цивільного захисту України, Національної академії національної гвардії України, а також збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ. В особистому заліку спортсмени нашого університету посіли такі місця:

У ваговій категорії 68 кг ІІІ місце посів курсант 2-го курсу факультету № 4 Олександр Чуприна.

У ваговій категорії 73 кг ІІІ місце – курсант 3-го курсу факультету № 2 Єгор Романенко.

У ваговій категорії 78 кг ІІІ місце – курсант 2-го курсу факультету № 1 Антон Антропов; ІІ місце – курсант 3-го курсу факультету № 3 Вадим Джміль.

У ваговій категорії 85 кг ІІІ місце – курсант 2-го курсу № 1 Артур Пісковець;

У ваговій категорії 95 кг ІІ місце – курсант 3-го курсу факультету № 3 Сергій Жвавець.

У ваговій категорії понад 95 кг ІІ місце зайняв викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Микола Боровик.

У командному заліку команда ХНУВС посіла ІІІ місце.