За сприянням кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ заступник начальника сектору моніторингу Шостинського районного управління поліції ГУНП в Сумській області капітан поліції Юлія Ходькова провела профорієнтаційну роботу у Шостинському районному управлінні поліції ГУНП в Сумській області. Вона зустрілася з працівниками кадрового відділу управління та надала детальну інформацію та профорієнтаційні матеріали про факультети й спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті, розповіла про особливості навчання у закладах вищої освіти МВС України, звернула увагу на строки та особливості проведення вступної кампанії у 2021 р. Юлія Ходькова окремо зупинилася на можливості заочного навчання на факультеті № 5 університету та проходженні навчання в магістратурі за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність» працівниками Національної поліції України. Вона також роз’яснила можливості навчання за рахунок фізичних та юридичних осіб на факультеті № 6.