Завідувач кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 доктор юридичних наук професор Вадим Харченко взяв участь у Міжнародній науковій конференції «Проблеми впровадження нового Кримінального кодексу у правову систему України», яка на платформі Zoom.

Захід був присвячений обговоренню проєкту нового Кримінального кодексу України, а саме змісту його положень, узгодженості з чинним законодавством України та комплексному аналізу проблем, що можуть виникнути при впровадженні зазначеного Кодексу у правове поле України.

Участь провідних фахівців у розробці проєкту та впровадженні нового Кримінального кодексу України є безумовною запорукою якості, професійності  роботи й результату у цьому напрямі.