Начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Рустам Абрашитов пройшов онлайн-курс підвищення кваліфікації «Сталий розвиток: нова філософія мислення».

Під час онлайн-курсу розглядалися питання щодо основних принципів сталого розвитку, нової філософії сталого мислення, експоненціального зростання та українського плану досягнення цілей сталого розвитку тощо. Особливу увагу було  приділено питанню: хто такі стейкхолдери і навіщо розуміти їхні цінності та потреби.

Після успішного завершення навчання начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи КЛК ХНУВС отримав сертифікат. Набуті знання будуть використані в подальшій діяльності.

КЛК ХНУВС