З нагоди Дня ракетно-космічної галузі, який в Україні відзначається 12 квітня, у Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбувся інформаційно-пізнавальний захід, організований відділом соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи.

У заході взяли участь студенти та курсанти коледжу. Майбутні пілоти переглянули короткометражні фільми про космос, також їм розповіли цікаву інформацію про українських космонавтів. Зокрема, видатних космонавтів Олексія Леонова, Володимира Аксьонова, Анатолія Левченка та Петра Климука, які навчалися у Кременчуцькому льотному коледжі. Завершився захід покладанням квітів до меморіальних дощок, які розміщені на території коледжу.

Захід організовано з дотриманням всіх вимог протиепідемічних заходів, відповідних помаранчевій зоні.

КЛК ХНУВС