Науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ (заступник завідувача Олексій Сердюк) спільно з Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи (директор центру Віталій Панок) у дистанційному режимі проведено серію вебінарів з реалізації дослідницького проєкту «Українське лонгітюдне дослідження» для представників психологічної служби, шкільних психологів та соціальних педагогів. Для участі у заході зареєструвалися понад 240 осіб з 17 областей. У вебінарах також взяли участь представники установ дослідницького консорціуму, до якого входять Інститут психології імені Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України, Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи (психологічна служба), Державна установа «Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків Національної Академії медичних наук України», Державна установа «Інститут неврології психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України», Харківський національний університет внутрішніх справ, Школа соціальної роботи Університету Вейна (США), Центр Залежностей Мічиганського Університету (США).

Переглянути запис можна за посиланням: https://youtu.be/zbu-r9obB2U