Відбулася онлайн-зустріч керівників коледжів і технікумів Харківської, Полтавської та інших областей з керівництвом Харківського національного університету внутрішніх справ. У заході взяли участь ректор Валерій Сокуренко, перший проректор Дмитро Швець, проректор Анатолій Клочко, декан факультету № 6 Оксана Брусакова, помічник ректора Віктор Слиш, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Марина Давидова та ін. До зустрічі також приєднався заступник начальника Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Володимир Ігнатьєв.

До платформи ZOOM підключилися 59 локацій – директори або заступники директорів технікумів і коледжів. Обговорювалися перспективи та переваги співпраці з університетом, роз’яснялися положення щодо умов вступу на факультет № 6 у 2021 році, де навчаються студенти на денній, заочній та дистанційній формах за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Учасників ознайомили з матеріально-технічною базою університету, з особливостями здійснення освітнього процесу тощо. На всі запитання було надано вичерпні відповіді.

Наприкінці заходу, звертаючись до керівників технікумів і коледжів, ректор університету запросив їх до співпраці.