Доцент кафедри іноземних мов факультету № 1 Олег Гончарук провів профорієнтаційний онлайн-захід у комунальному закладі «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради» Харківського району Харківської області та поспілкувався з його директором Тетяною Орловою про особливості організації освітнього процесу в умовах карантину.

Профорієнтаційна зустріч із учнями випускних класів ліцею відбулася онлайн на платформі ZOOM. Олег Миколайович розповів старшокласникам про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ, умови вступу та навчання, правила подання документів, а також про можливості реалізуватися курсантам і студентам університету в науковій, творчій і спортивній діяльності та інше. Всі профорієнтаційні матеріали були розміщені на інтернет-ресурсах ліцею, що забезпечує школярам зручний доступ до інформації.