До Всесвітнього дня книги та авторського права, який відзначається щорічно в усьому світі 23 квітня, бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ презентує книжково-ілюстративну експозицію «Книга: відкриття знань у світ».

Книга – це безмежний океан пізнання всесвіту. Разом із книгами ми відкриваємо для себе багатогранність і різнобарв’я життя. Саме за допомогою читання можливо відкрити завісу майбутнього, збагнути красу сьогодення та осягнути мудрість минулого…

Цей день покликаний наголосити на фундаментальній важливості книжки та її незамінності в інформаційному суспільстві. Одна з головних його цілей — промоція читання і книговидання, привернення уваги до культури писемного слова, а також до питань авторського права і захисту інтелектуальної власності. Крім того, це свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто любе та розуміє значення і цінність Книги.

Бібліотека вітає університетську спільноту зі святом і запрошує відвідати експозицію.