Відповідальна з гендерних питань у  Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко та інспектор наукового відділу Євгенія Шатравка взяли участь в онлайн-тренінгу на тему «Ґендер та ґендерно-орієнтоване бюджетування» від мобільної школи жіночого антикорупційного активізму «АнтиКа».

Тренінг включав теоретичні блоки: як ґендерне бюджетування може покращити життя громади, чому термін «ґендер» закріплено законодавчо, які можливості відкриваються у зв’язку із цим відношення в суспільстві до ґендерних питань, чому дискримінаційні упередження досі існують.

Після завершення теоретичних блоків тренінгу розпочалися практичні – тести для виявлення упереджень та викривлень у розумінні ґендеру, руханки та інші завдання, які учасниці виконували в малих групах.

Набуті знання та навички будуть використанні у професійній діяльності та при розробці заходів з популяризації гендерної рівності в коледжі.

КЛК ХНУВС