Науково-педагогічний склад кафедри українознавства факультету № 2 продовжує підвищувати свій професійний рівень, проходить різні онлайн-курси, долучаючись до фахових об’єднань викладачів закладів вищої освіти.

Завідувач кафедри доктор філологічних наук, професор Ігор Чорний пройшов кваліфікаційний відбір і став дійсним членом наукової організації «Центр українсько-європейського наукового співробітництва», основною метою якої є вивчення досвіду діяльності закладів вищої освіти та суб’єктів публічного адміністрування у сфері освіти й науки держав Європейського Союзу, а також створення сприятливого наукового середовища України та держав Європейського Союзу.

Доцентка Вікторія Перцева пройшла курс підвищення кваліфікації «Авторське право в інтернеті: що потрібно знати педагогам», під час якого отримала практичні й теоретичні знання та навички, які будуть використані для формування позитивного іміджу закладу вищої освіти.