У режимі онлайн пройшов V Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Сучасна доктрина кримінального права в правовій системі України: поняття, джерела, значення, проблеми формування», що відбувся у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. У зазначеному заході взяли участь викладачі кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 ХНУВС.

Організаторами заходу стали – відокремлений підрозділ у Харківській області ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права»; сектор дослідження кримінально-правових проблем боротьби зі злочинністю Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України; кафедра кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого; кафедра кримінального права і кримінології факультету № 1, кафедра кримінального права та кримінології факультет № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ; кафедра кримінально-правових дисциплін Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.