Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали учні Коломацького навчально-виховного комплексу імені Героя Радянського Союзу І. Є. Єгорова Коломацької районної ради Харківської області.

Школярі ознайомилися з можливостями мультимедійного тиру кафедри вогневої підготовки,  з роботою навчально-тренувального центру протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, відвідали криміналістичний полігон і райвідділ поліції. Викладачі кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету № 1 розповіли юнакам і дівчатам про науку дактилоскопію, продемонстрували валізу криміналіста, провели процедуру зняття відбитків пальців та пошук слідів рук за допомогою спеціальних порошків.

Крім того, учні побували у залі судових засідань, зеленій кімнаті, оглянули спортивний комплекс університету, експонати університетського музею тощо.