Відбулась онлайн-зустріч науковців Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса з науково-педагогічними працівниками кафедри соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ, присвячена обговоренню переваг та недоліків освітньо-наукової програми третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Психологія (Юридична психологія), що реалізується у ХНУВС.

Директор Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса, доктор юридичних наук, професор Олександр Клюєв відмітив, що в сучасних українських реаліях загострення кримінальної обстановки актуалізує проблеми психологічної безпеки та психологічного благополуччя особистості. Він зауважив, що було би доцільно окремі компоненти освітньо-наукової програми «Психологія (Юридична психологія)» спрямувати саме на ці питання, зокрема на дослідження психологічних аспектів злочинної поведінки, психологічних особливостей особистості злочинця; злочинних мотивів та настановлень особистості. Було рекомендовано доповнити зміст освітньої програми вибірковою дисципліною «Психологія кримінальної особистості і злочинної групи».