Доцент кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС Юрій Александров провів методичний семінар зі здобувачами освітньо-наукової програми третього рівня вищої освіти Психологія (юридична психологія), присвячений питанням дотримання академічної доброчесності в освітньому середовищі.

Академічну доброчесність було розглянуто як сукупність етичних принципів та правил провадження освітньої та наукової діяльності, які мають забезпечувати довіру до результатів навчання, творчості, науково-дослідної діяльності.

Юрій Васильович наголосив на тому, що академічна доброчесність сприяє не тільки створенню позитивного іміджу науковця, але також сприяє всебічному розвитку особистості, покращенню знань та навичок. Доцент кафедри ознайомив аспірантів з можливостями перевірки наукових текстів на плагіат у ХНУВС.