Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Сергій Бортник провів зустріч із курсантами першого курсу факультету № 2 (кримінальної поліції). У заході також взяв участь декан факультету № 2 полковник поліції Костянтин Гарбузюк.

Звертаючись до молоді, Сергій Миколайович зазначив, що головним пріоритетом є навчання, отримання міцних знань для подальшої ефективної служби в Національній поліції України. Для цього в університеті створено всі умови – є навчальні полігони, спеціалізовані аудиторії та спортивні майданчики.

Проректор зосередив увагу курсантів на важливості неухильного дотримання Присяги поліцейського, Правил етичної поведінки, інших нормативних та законодавчих актів.