В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалися навчання на курсах підвищення кваліфікації за різними програмами та термінами. 28 слухачів – представники управлінь патрульної поліції в Полтавській та Харківській областях – навчатимуться за програмою «Патрульна поліція», іще 28 слухачів, що працюють в підрозділах слідства, набуватимуть нових знань за напрямом службової діяльності; 28 осіб навчатимуться за програмою «Слідство з розслідування правопорушень у кіберпросторі»; 26 слухачів опановуватимуть програму режиму та технічного захисту інформації. 28 слухачів пройдуть курси спеціалізації «Поліцейські підрозділів слідства».

Зі слухачами зустрівся перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець. Він зазначив, що отримання нових знань, постійне підвищення професійного рівня – це вимога сьогодення. Злочинність не стоїть на місці – вона постійно вдосконалюється, набуваючи нових форм і методів, використовує інноваційні розробки та сучасні технології. Щоб захистити державу та громадян від протиправних посягань, необхідно бути обізнаними, активно засвоювати нові знання, підтримувати гарну фізичну форму й, перебуваючи на курсах підвищення кваліфікації, скористатися чудовою нагодою – обмінятися з колегами досвідом і власними напрацюваннями, що знадобляться у службовій діяльності. Також Дмитро Швець наголосив на дотриманні службової дисципліни та карантинних вимог.