Курсант третього курсу факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Роман Романів дистанційно взяв участь у XXV Міжнародній науковій конференції студентів, магістрантів й аспірантів «Сучасне суспільство, профспілки і проблеми молоді», що проводилася International University «MITSO».

Науковим керівником курсанта виступила доцент кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС кандидат юридичних наук, доцент Ксенія Юртаєва. За результатами проведення конференції Роман Романів був нагороджений Дипломом ІІ ступеню за представлені ним тези доповіді на тему «Збут фальсифікованих лікарських засобів за допомогою інформаційних систем: питання кримінально-правової кваліфікації та протидії».