На базі Харківського національного університету внутрішніх справ у режимі онлайн відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Підготовка поліцейських в умовах реформування системи МВС України».

Відкрив конференцію перший проректор доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Дмитро Швець. У своєму виступі він відзначив, що керівництво держави, Міністерство внутрішніх справ України та Національної поліції приділяють велику увагу якісній підготовці поліцейських.

Дмитро Володимирович підкреслив, що проблема вдосконалення підготовки поліцейських не втрачає свої актуальності, оскільки поліцейський за своїм соціальним призначенням стоїть на сторожі законності та правопорядку в державі. Більш того, в умовах проведення операції Об’єднаних сил на окремих територіях України роль і значення МВС України та Національної поліції значно посилюються.

У заході взяли участь проректор ХНУВС доктор юридичних наук, доцент Сергій Бортник, декан факультету № 2 кандидат юридичних наук Костянтин Гарбузюк, декан факультету № 3 доктор юридичних наук, доцент, заслужений тренер України Олександр Моргунов.

Дистанційно з доповідями виступили радник з питань взаємодії поліції з громадою Регіонального представництва КМЄС у м. Харків Уве Петтерссон; кандидат наук, науковий співробітник кафедри європейського інтегрованого управління кордонами Академії поліцейських сил у Братиславі (Словаччина) Іван Кощ; начальник відділу професійного навчання та психологічного забезпечення управління організації професійного навчання та проведення спеціальних операцій Департаменту «КОРД» НПУ Анастасія Вершиніна; доцент кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, кандидат педагогічних наук, доцент Тарас Вайда; доцент кафедри олімпійського та професійного спорту Харківської державної академії фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Андрій Кийко.

Свої доповіді виклали: доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2, кандидат технічних  наук, доцент Ігор Власенко; старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2, кандидат юридичних наук Тихін Шевченко; старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Олександр Соколов; курсантка 1 курсу факультету № 1 Вікторія Ситник; курсантка 2 курсу факультету № 1 Олена Єлісєєва.

Робота конференції проходила за напрямами: «Особливості оцінки обстановки при організації охорони публічного порядку за Скандинавською моделлю»; «Показники емоційно-вольової сфери співробітників підрозділів спеціального призначення МВС при розробці алгоритму спеціальної фізичної підготовки», «Концептуальні питання впровадження логістичного комплексу забезпечення боєздатності правоохоронців», «Спеціальна смуга перешкод – альтернативний варіант тестування основних фізичних якостей поліцейських» та ін.