Study Tours to Poland – це програма Польсько-американського фонду свободи, що надає можливість студентам з України та Молдови познайомитися з польськими ровесниками, зустрітися з представниками академичних спільнот та громадянських організацій, а також відвідати лекції, семінари та культурні заходи.

Study Tours to Poland – це півтора тижні інтенсивної пізнавальної програми у міжнародній групі однодумців, під час якої учасникам надається можливість отримати нові знання та вміння, познайомитись з цікавими людьми, відвідати розвиваючі заходи.

STP – це не лише здобуття нового досвіду, а й передача власного. І хоч на відпочинок не залишається багато часу, проведення загального дозвілля з іншими учасниками візиту, організаторами та волонтерами дає можливість пізнати ближче ровесників та ровесниць із сусідніх країн та знайти нових друзів.

ДЛЯ КОГО? У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти закладів вищої освіти, котрі беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:

- Віком 18 — 22 років (народжені в період від 1 січня 2001 до 30 червня 2005 р.)

- Які є громадянами України або Молдови

- Які навчаються в Україні, Молдові або країнах Центрально-Східної Європи

- Які мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 31 березня 2024 року)

- Які ще не брали участі у Програмі Study Tours to Poland

Заявки від кандидатів/-ок приймаються до 10 липня 2023 року включно (до 23:59 за польським часом).

Інформацію про результати конкурсу кожен з кандидатів/-ок отримає індивідуально до 11 серпня 2023 року на вказаний у заявці e-mail.

Візити проводяться у жовтні-листопаді 2023 року (конкретні дати участі будуть подані прийнятим учасникам/-цям індивідуально).

Тривалість візиту - 10 днів.

Процедура подання заявки на участь у Програмі абсолютно безкоштовна! Організатори покривають всі витрати.

Під час візиту учаснику забезпечується:

- проживання у хостелі (у кімнаті з іншими учасниками/-цями STP) за місцем реалізації програми

- триразове харчування (сніданок, обід, вечеря)

- часткове відшкодування витрат на проїзд у міжнародному сполученні.

Детальні умови та форма для подання заявок доступні на офіційному сайті програми: https://stp.studytours.pl/ua/

Джерело: https://t.me/internationalyouthopportunities