«Антикорупційні міждисциплінарні студії» – це освітня програма, присвячена комплексному вивченню корупції як соціально-правового явища та шляхів її запобігання. Для проведення лекцій запрошені теоретики та практики у сфері протидії корупції з України, Нідерландів та Німеччини. Програма буде корисною для представників антикорупційних органів, активістів громадського сектору, помічників народних депутатів, працівників органів влади, журналістів, викладачів, які бажають підвищити кваліфікацію у даній сфері, юристів приватних компаній, а також студентів.

Програма складається з обов’язкових та вибіркових практично-орієнтованих навчальних курсів.

Дедлайн: 6 вересня 2020 року, 23.00

Початок програми: вересень 2020 року

Тривалість програми: два семестра (І семестр – з вересня 2020 р., ІІ семестр – з  січня 2021 р.).

Мова проведення: українська/англійська.

Місце проведення: Національний університет «Києво-Могилянська академія», Київ.

Графік занять: четвер, п’ятниця о 18.00 – 20.50. У випадку зайнятості лектора заняття можуть відбуватися у суботу.

Вартість навчання: програма є безкоштовною для 30 слухачів, відібраних за результатами конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно:

– Резюме;

– Копію диплома і додатку до диплома;

– Сертифікат про знання іноземної мови (у разі наявності);

– Рекомендаційний лист;

– Мотиваційний лист (300-500 слів) або відео тривалістю до 3 хв. у форматі MPEG-4.

Джерело: https://acrec.org.ua/courses/antykoruptsiyni-mizhdystsyplinarni-studii-certyfikatna-prohrama-2020/