Коли: 19 серпня 2020 (All day) – 21 серпня 2020 (All day)

Де: Україна

Організатор(и): Координатор проєктів ОБСЄ в Україні

Захід організовується в рамках проєкту Координатора проєктів ОБСЄ в Україні  «Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України у протидії домашньому насильству». Літня Школа буде проводитися з урахуванням всіх вимог та правил безпеки в умовах пандемії COVID-19.

Протягом трьох днів учасники та учасниці заходу матимуть можливість отримати додаткові знання у сфері протидії домашньому насильству, зокрема щодо новел законодавства, що стосується протидії домашньому насильству, реагування на випадки домашнього насильства та ідентифікації постраждалих, надання соціальних послуг і допомоги постраждалим та роботи з кривдниками,  а також ознайомлення з кращими практиками протидії домашньому насильству в регіоні ОБСЄ.

До участі в Літній школі запрошуються студенти та студентки старших курсів вищих навчальних закладів за напрямком підготовки фахівців соціальної сфери та психології.

Крайній термін подачі заявок: 9 серпня 2020 року.

Джерело: https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/458383