Дати проведення: 10.08 – 20.09.2020 р.

Програма реалізується на базі: Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW, Варшава

Організаційний внесок: 115 євро

Кінцевий термін реєстрації: 07.08.2020 р.

Польсько-українська фундація “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці” (IIASC) запрошує до участі в програмі наукового онлайн стажування для освітян “Академічна доброчесність”. Програма реалізується на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW.

Мета стажування є ознайомлення з європейськими підходами щодо питання наукового плагіату та популяризації академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації освітян і поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею.

Наукове стажування «Академічна доброчесність» проводиться через онлайн платформу zoom.us. Програма передбачає – 180 год. (6 кредитів ECTS) аудиторних занять та самостійної роботи.

Ключові спікери:

• Алі Тахмазов, виконавчий директор компанії Plagiat.pl;
  • Кшиштоф Гутовский, експерт з авторського права Польської Академії Наук;
  • Томаш Фолтинек, голова правління Європейської Мережі Академічної Доброчесності;
  • Віталія Архіпова, регіональний менеджер компанії Turnitin;
  • Саймон Лінакре, директор з міжнародного розвитку наукової аналітичної компанії Cabells.

Джерело: https://www.iiasc.org/adonlinemay2020/