Стипендіальна програма Ritchie-Jennings Memorial від Association of Certified Fraud Examiners Foundation займається фінансовою підтримкою студентів, які зацікавлені в отриманні освіти та побудові кар'єри в галузі боротьби з шахрайством.

Стипендія:

• стипендія складається з фінансових виплат розміром в 10,000 $, 5,000 $, 2,500 $, 1,000 $ і членства в ACFE Student Associate протягом одного року;
  • стипендія виплачується в доларах США безпосередньо університету в якому навчається студент.

Для отримання стипендії кандидати повинні:

• бути зарахованими в акредитований чотирирічний коледж чи університет;
  • кандидати мають вивчати дисципліни: бухгалтерський облік, бізнес-адміністрування, фінанси чи кримінальне правосуддя;
  • мати бажання після закінчення навчання почати кар'єру, пов'язану з боротьбою з шахрайством.

Подання заявки на участь у програмі на період 2021 – 2022 рр. розпочинається 14 вересня 2020 року.

Дедлайн подачі заявок: 1 лютого 2021 року.

Джерело: https://www.acfe.com/scholarship.aspx