Інкубатор демократичних ініціатив запрошує взяти участь у вебінарі «Особливості правової роботи з неповнолітніми, які пережили насильство в інтернеті». Захід організовано у партнерстві з Вищою школою адвокатури НААУ.


Коли?

14 червня 2024 року, 14:00 –16:00.


Де?

Онлайн-зустріч на платформі Zoom.


Кого запрошуємо?

Правники та правчині, адвокати та адвокатки, правоохоронці та правоохоронниці, судді. Вебінар може стати у нагоді всім, хто цікавиться цією темою.


Навіщо?

Обговоримо:

1. Зміни у законодавстві та законодавчі ініціативи щодо посилення відповідальності за насильство відносно дитини.

2. Сучасні прояви онлайн — цькування, проблеми кваліфікації правопорушень та доказування.

3. Етичні аспекти і потреба в спеціалізації фахівців(-чинь) у справах про насильство за участі дитини.

4. Юридична відповідальність у справах про насильство за участі неповнолітніх у сім’ї, освіті, осередках дозвілля.

5. Дефекти документування та процесуальні рішення, що впливають на ефективність судового захисту в справах про насильство дитини в кіберпросторі.


Учасники та учасниці вебінару отримають сертифікат про участь.


Хто проводить?

Спікерка: Лариса Гретченко, адвокатка, медіаторка, експертка з антибулінгу, Голова Комітету НААУ з питань сімейного права, лекторка Вищої школи адвокатури НААУ, сертифікована тренерка/тьюторка навчальних курсів Програми Ради Європи HELP

Модератор: Назарій Боярський, член Правління ГО «Інкубатор демократичних ініціатив», член тренерського пулу Департаменту у справах молоді Ради Європи, незалежний експерт Мережі з громадянської освіти у Східній Європі (EENCE)


Як взяти участь?

До 13 червня включно заповніть коротку анкету: https://forms.gle/qQgcCzZT4YyNrfiH7

Участь безоплатна.


Проєкт «Мистецтво безпечного інтернету» реалізується ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» у партнерстві з Комунальним позашкільним навчальним закладом «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» та Вінницькою обласною радою. Активність є складовою проєкту «Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в Інтернеті», що фінансується Європейським Союзом і впроваджується консорціумом організацій громадянського суспільства — Всеукраїнською благодійною організацією «Український фонд «Благополуччя дітей», Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» та Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці і здоров’я».

Джерело: https://www.facebook.com/DII.Ukraine