З 29 липня по 3 серпня 2024 року Регіональний центр прав людини проводить ІІ Літню школу з міжнародного гуманітарного права “JusticeLens”!

Це неймовірна можливість для студентів 4-6 курсів та випускників юридичних факультетів/інститутів поглибити знання з міжнародного гуманітарного права, дізнатися більше про захист прав людини в умовах збройного конфлікту, отримати практичні навички для майбутньої кар’єри та познайомитися з цікавими людьми!

Дата проведення: 29 серпня – 3 серпня 2024 року

Локація: Україна, Київська область (точне місце проведення буде повідомлено переможцям відбору окремо)

Під час навчання ми докладно розберемо:

як розслідуються міжнародні злочини та хто має нести відповідальність,

чому не так просто кваліфікувати злочин геноциду,

як правильно зібрати докази у справах про міжнародні злочини,

які права дитини порушуються під час збройного конфлікту,

що робити, якщо культурна спадщини опинилася в руках варварів,

навіщо Росія змінює демографічний склад на окупованих територіях

та багато інших цікавих тем.

Школа “JusticeLens” допоможе учасниками отримати важливі теоретичні та практичні знання з МГП, а також сформувати необхідні навички, які будуть корисними майбутнім фахівцям з міжнародному праві.

Найкращі випускники ІІ Літньої школи “JusticeLens” отримають можливість пройти стажування в Регіональному центрі прав людини та долучитися до правозахисної роботи заради майбутнього України.

Для участі у конкурсі з відбору на ІІ Літню школу необхідно заповнити реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfkBxHvyew_bqS9DHMnBTKxkbHo0xD7BbPHdnpmRXgfmmXEAQ/viewform

Кінцевий термін подачі заявки: 24 червня 2024 року

Усі витрати, пов’язані з організацією навчального процесу, трансфером до місця проведення Літньої школи, проживанням, харчуванням, страхуванням та проведенням соціальних активностей, беруть на себе організатори Літньої школи “JusticeLens”.

Джерело: 
https://www.prostir.ua/