Конкурс з призовим фондом у 2 мільйони доларів. Учасники (викладачі, студенти, дослідники, технологи та керівники технічних закладів) можуть подати свою пропозицію, технологію, платформу або дослідницький проєкт, які допоможуть пришвидшити процес відновлення після коронавірусу і заповнити пробіли в освіті для учнів будь-яких класів.

Пропозиції повинні бути спрямовані на вирішення однієї з проблемних областей:

• Збільшення кількості учнів, які читають, до 3 класу;
  • Збільшення кількості учнів на математичній основі середньої школи;
  • Збільшення кількості учнів, які здобувають навички для роботи з даними та інформатики в середній школі;
  • Залучення більшої кількості студентів до коледжу за допомогою академічної та неакадемічної підтримки;
  • Інша проблема, яка пов'язана з COVID-19, визначена командою.

Окрім грошових винагород, переможці матимуть можливість поспілкуватися із видатними дослідниками освіти, лідерами edtech та представниками великих благодійних організацій для масштабування своєї роботи.

Джерело: https://unistudy.org.ua/futures-forum/