За ініціативи Швейцарської неурядової організації “Міжнародні проєкти” в рамках заходів з нагоди Дня Української державності відбудеться низка заходів, у яких передбачається участь народних депутатів України, представників Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх провідних асоціацій, громадянського суспільства, експертного і наукового середовища, міжнародних партнерів.

• Міжнародний семінар на тему: “Духовне, ментальне та фізичне зростання державотворців в часи війни та післявоєнної відбудови Держави Україна” (для державних службовців, капеланів, освітян та представників інститутів громадського суспільства).

Посилання на навчання в режимі он-лайн: http://surl.li/uhphyn

• Міжнародний семінар на тему: “Професійне вигорання державних службовців: діагностика, запобігання, профілактика, реабілітація. “ЗРОСТАЮЧА ОСОБИСТІСТЬ – ЗЦІЛЕНЕ СУСПІЛЬСТВО”.

Посилання на навчання в режимі он-лайн: http://surl.li/uhphyn

До розгляду плануються наступні питання:

1. Місія нездійсненна: взяти задумане ворогом на зло і обернути

його на добро.

2. Інновації в наданні послуг психічного здоров'я (для молоді та

військовослужбовців): Раннє втручання та профілактика.

3. Основи душпастирства.

4. Що можна і чого не можна робити в роботі з людьми, які пережили травму.

5. Основи психічного здоров'я та інновації.

6. Самодопомога: піклуватися про себе, піклуючись про інших.

7. Основи синдрому вигорання: ознаки, симптоми та стадії.

8. Біологія та функція мозку: Емоційне виснаження чи втома наднирників.

9. Особиста перевірка: приховані ознаки та розуміння того, що ви вигораєте.

10. Стратегія дій у вигоранні: порятунок, прийняття рішень, відпочинок, відновлення та фактори винагороди.

11. Максимальна ефективність і продуктивність: досягайте успіху, працюючи розумніше, а НЕ наполегливіше.

12. Ключ до створення безпечного та сприятливого середовища: перейдіть від “перевантаження” до “розподілу навантаження”.

13. Стратегії запобігання вигоранню: внутрішнє та зовнішнє застосування.

14. Розрив циклу вигорання: вразливість і захисні фактори

Додаткова інформація за телефоном: +38-050-356-59-35, e-mail: [email protected] (Олександр Костюченко)