Тривалість школи: 24 листопада – 24 березня 2020 року

Формат: онлайн

Школа доброчесності та лідерства – це спільна онлайн-програма Американського дому в Києві та проєкту USAID_Взаємодія, що має на меті розкрити потенціал молодих лідерів та лідерок і дати їм можливість зробити суспільний внесок, дотримуючись принципів доброчесності та нульової толерантності до корупції.

Двічі на тиждень українські та міжнародні спікери будуть ділитися знаннями, практичними навичками та цінним досвідом, який допоможе учасникам школи прокласти свій шлях до успіху.

Долучившись до програми Ви матимете можливість:

• стати частиною спільноти молодих лідерів і лідерок з різних куточків України;
  • підвищити свої етичні стандарти, навчитися виступати проти несправедливості та порушень, зробити внесок у розвиток своєї спільноти;
  • сформулювати власну позицію щодо нагальних суспільних проблем та отримати навички соціальної активності;
  • здобути навички менеджменту та професійної комунікації;
  • зробити суспільний внесок шляхом розробки та реалізації соціальних проєктів;
  • отримати персональну підтримку протягом усієї програми від випускників попередньої Школи доброчесності та лідерства!

Кінцевий термін реєстрації: 25 жовтня 2020 року.

Джерело: https://www.americahousekyiv.org/integrity-leadership-school