У межах виконання проєктів «WARN: Академічна протидія гібридним загрозам» і «Моделювання та аналіз процесів інформаційної війни як інструмент захисту демократії в ЄС та протидії загрозам» Наукове товариство студентів і аспірантів імені Олександра Оглоблина (Острозька академія) запрошує взяти участь у Всеукраїнській студентсько-аспірантській науково-практичній конференції «Гібридні війни та світова політика».
Конференція відбудеться 27 листопада 2025 року в онлайн-форматі з використанням застосунку Zoom. Початок роботи – 14.00 год.
Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.
За результатами конференції заплановано видати електронний збірник тез доповідей. Усі охочі зможуть отримати електронні сертифікати про участь.
Фінансові умови: участь у конференції та публікація тез - безкоштовні.
Дедлайн: 23 листопада 2025 р. (включно).
Аплікаційна форма: https://forms.gle/1TrTeKUmqpbADjox5
Детальніше про конференцію: https://www.oa.edu.ua/assets/files/news/2025/anons_hybrid_warfare_conf.pdf
Контактна особа: Назар Анатолійович Мартинюк (викладач кафедри національної безпеки та політології НаУОА): [email protected]
Джерело: https://t.me/internationalyouthopportunities